Újabb fertőzött vaddisznót találtak Heves megyében. Április 21. óta összesen öt tetemnél mutattak ki afrikai sertéspestist (ASP) - mondta el május 7-én a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) országos főállatorvosa az M1-n.
Bővebben: Újabb sertéspestissel fertőzött vaddisznó Heves megyében















