Idén immár harmadjára rendezi meg a METRO Nagykereskedelem a METRO Fenntartható Gasztronómiai Fórum és Díjátadót, melyre a fenntartható gasztronómia napja előtt egy héttel, június 11-én kerül sor a budaörsi METRO Gasztroakadémián.
Bővebben: A fenntartható gasztronómia lesz a METRO fórumának fő témája















