www.termekmix.hu
Hírlevél

Május
hirdetés

Lehet pályázni a CSR Hungary Díjra

"A CSR Hungary díjazottak közül többen nemzetközi sikereket is elértek felelős tevékenységükkel: az InterContinental Budapest csr tevékenységét nemzetközi díjjal jutalmazták New Yorkban, Washingtonban a Béres Egészség Hungarikum lett szakmai workshop témája, a Hotel Panda pedig elnyerte az Európai Vállakozói Díjat."- említett sikeres példákat Takács Júlia a CSR Hungary alapítója.

Ugyanakkor a csr nemzetközi fórumon kialakított alapelvei csak akkor töltik be funkcióikat, ha helyi szinten, a helyi társadalmi problémákra is megoldásokat nyújtanak. "Új kategóriáinkat ennek jegyében alakítottuk ki."- fűzte hozzá Takács János a CSR Hungary Díj Bíráló Bizottságának az elnöke, az Electrolux Csoport Kelet-Közép Európai Régiójának holding vezetője.

Az eredetileg nagyvállalatok, állami érdekeltségű cégek és KKV-k számára kiírt CSR menedzsment kategóriában ösztönzésnek szánják, hogy az állami cégek külön csoportban lesznek értékelve. A pályázók három szociális területen mutathatják be példaértékű megoldásaikat, ezek az egészség, a sokszínűség-esélyegyenlőség, valamint a kultúra-oktatás. A szociális irány mellett a környezetvédelem is szerepet kap, így 2011-ben a Környezet-Zöld kiválóság kategóriában is pályázhatnak a cégek. A CSR Kiválóság címet pedig személy nyerheti el.

Kapcsolódó cikkeink

Megjelent az élelmiszerlánc-felügyeleti díj bevallásának részletes szabályzata | Költségnövekedést hozott a környezetvédelmi termékdíj | MagyarBrands2011: Díjátadó a Nemzeti Színházban | Ipari Oscar a magyar Tetra Paknak | Első alkalommal osztották ki az élelmiszeripar szereplői között a Greennovációs Nagydíjat | Élelmiszerlánc-felügyeleti díj | Minden munkavállaló SZÉP kártyát akar? | A volt Apeh-elnök szerint aggályos az élelmiszerlánc-felügyeleti díj | Jelentősen nőtt a pénzügyi fogyasztóvédelmi panaszok száma | 15. alkalommal hirdetik meg a Magyar Termék Nagydíj pályázatot | Megrendezésre került a Magyar Franchise Szövetség Díjkiosztó Gálája | Rangos nemzetközi díjat nyert a MOL sütőolaj kampánya | A Tesco és a Sanofi az idei Good CSR díjazottak | Akár 10 százalékkal is drágulhatnak a csomagolóanyagok | A Heineken Hungária nyerte a CSR Hungary Díjat | Egy éve stagnál a kereslet | Tiltakozik az ÉFOSZ az élelmiszeripart „szakadékba lökő” felügyeleti díj miatt | Ezüst EFFIE-díjat kapott a SPAR „Egyenesen a kemencéből“ POS kampánya | Díjat kapott az energiaital-kampány | Ismerje meg a Magyar Agrárgazdasági Minőség Díjat elnyerő vállalkozásokat! | Jóval magasabbak lesznek a termékdíjak | Október 6-án tartják a MAMD pályázatírásra felkészítő rendezvényét_ | A minőséget díjazza a MAMD | Betétdíj jön a sörösdobozokra, befőttesüvegekre | Az idén is díjazták a magyar termékeket | A kis cégeket kaszálhatja el a chipsadó | Központosítás a hulladékgazdálkodásban: országos ügynökség alakul | Kedvezményes garanciadíj az élelmiszeripari cégek forgóeszköz-hiteleire | Termékdíj a töményen cukros és a túlzottan sós élelmiszerekre | Nemzetgazdasági és innovációs elismerés a chocoMe-nek | Átadták a Ringier Mobile Influencer díjat | Élelmiszerláncok is fizetni fognak termékvizsgálati díjat | A legjobb pálinkákat díjazták Gyulán | A Képes Sport Gálaesten díjazza az év legnépszerűbb sport-személyiségeit | Kulcs a sikerhez - A Magyar Termék Nagydíj szerepe és küldetése a magyar gazdaságban | Termékdíj - Március végéig várja az átalányt a NAV | Még lehet jelentkezni az Innovációs Nagydíjra | Megijedtek az ásványvízgyártók az új termékdíjszabályoktól | Alacsonyabb lesz a termékdíj, szigorúbb az ellenőrzés |

Flash lejátszó telepítése szükséges

Letölthető itt.

Kattintson az alábbi videóinkra bővebb információkért, és hogy megtekinthesse azokat nagyobb felbontásban!

www.termekmix.hu
© 2009
Minden jog fenntartva
www.netcube.hu - weboldalkészítés, webdesign, kereső optimalizálás, online marketing. Irányt mutatunk, megoldást kínálunk!